Co należy zrobić, żeby wziąć udział w programach edukacyjnych dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych?

  1. Przeczytać opisy programów na stronach: Przedszkola, Szkoły.
  2. Sprawdzić, czy jest prowadzony aktualnie nabór do programu, którym są Państwo zainteresowani.
  3. Jeśli nabór jest prowadzony, proszę wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na podstronie danego programu. 
  4. Jeśli nabór nie jest prowadzony, mogą Państwo wysłać wypełniony formularz – deklaracja współpracy.  Po otrzymaniu formularza wpiszemy placówkę na listę zainteresowanych konkretnym programem / konkretnymi programami i w momencie otwarcia kolejnego naboru odezwiemy się do Państwa. 
  5. Zawsze można zwrócić się do nas z dodatkowymi pytaniami telefonicznie pod numerem 696 295 370; 22 646 21 91 od 10.00 do 18.00, w dni powszednie.

Uprzejmie informujemy, że przy zapisach obowiązuje kolejność zgłoszeń i limit miejsc.
Samo wysłanie formularza – zgłoszenie do programu / formularza – deklaracja współpracy nie jest jeszcze tożsame z zapisaniem placówki do udziału w wybranym programie / w wybranych programach.

Z czego jeszcze mogą skorzystać nauczyciele i uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej?

Jedną z form realizacji programu Wyobraźnia do potęgo n-tej są bezpłatne zajęcia internetowe “klikane” dla klas IV-VIII szkoły podstawowej. W zajęciach “klikanych” umieszczonych na bezpłatnej platformie edukacyjnej uczniowie biorą udział indywidualnie, lub nauczyciel wykorzystuje zajęcia w pracy własnej z uczniami, prowadząc w oparciu o wybrane zajęcia lekcję. Zasady rejestracji na zajęcia “klikane” opisane są na stronie Wyobraźnia do potęgi n-tej